Řadový dům 
4+kk se zahradou,
Osnice - Praha západ

O nemovitosti

Prodej řadového rodinného domu o dispozici 4+kk a výměře 80,29 m² v Osnici (součást Jesenice) na Praze západ. V přízemí domu je vstupní chodba, koupelna a obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, horní patro nabízí koupelnu a tři místnosti, které mohou fungovat jako ložnice, dětský pokoj a druhý pokoj (případně jako pracovna nebo šatna). Vytápění domu zajišťuje vlastní plynový kotel umístěný ve spodní koupelně. Z obývacího pokoje v přízemí je vstup na terasu (zakrytá pergolou) a na zahradu (249 m²), kde jsou okrasné rostliny či jabloň, ale záleží na vás, jak si zahradu přizpůsobíte. Je zde také kůlna pro zahradní náčiní či uskladnění věcí. Velkou výhodou tohoto domu je jeho krajní umístění, tudíž máte jednoho přímého souseda a hlavně je tak možný vjezd na zahradu i s větší technikou. Před domem jsou 2-3 parkovací místa, případně není problém tato místa zastřešit. Hezký a udržovaný dům je 17 let starý, přičemž některé prvky jsou nové, jako například klimatizace, která je nejen v přízemí, ale i v každém pokoji v horním patře. Ze dvou pokojů v horním patře je výstup na malý balkón, ze kterého je hezký výhled na Osnici i Prahu. Osnice je výborně dostupná do Prahy - metro Chodov či OC Westfield Chodov pouhých 15 minut jízdy autem, v okolí školy a školky.

dům

řadový, rohový

parkování

2 - 3 místa

zahrada

jihozápadní

klimatizace

ve všech pokojích

plynový kotel

vytápění a ohřev

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Rohový dům

Hlavní výhodou domu je jeho rohové umístění. Přestože se jedná o řadový rodinný dům, pozemek díky tomu není úzký, ale čtvercový. Díky přístupu z boku můžete na zahradu vjet technikou, kola z vyjížďky nemusíte nosit skrz dům apod.

Zahrada

Zahrada nabízí posezení pod pergolou, malé záhonky, pískoviště nebo kůlnu na uskladnění jídzních kol, pneumatik či zahradního náčiní. Na zahradu je vyveden ventil pro zalévání. 

Klimatizace

Přestože v letních měsících není v domě horko, pro komfort užívání byla každá obytná místnost domu osazena kliamtizací, kterou můžete dům nejen ochladít, ale v zimě i vytápět. 

Přízemí domu

Prohlédněte si fotogalerii interiéru přízemí domu, najdete zde také dispoziční plánek přízemí.

Horní patro domu

Prohlédněte si fotogalerii interiéru horního patra domu, najdete zde také dispoziční plánek horního patra domu.

Exteriér

Prohlédněte si fotogalerii venkovních ploch, ve kterých si užijí radost nejen vaše děti, ale i vy a vaši přátelé, protože místa je tu dostatek pro všechny.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka vám umožní procházet se volně dome, jako kdybyste se v něm fyzicky nacházeli. Nemusíte nikam cestovat, byt si projdete, kolikrát chcete, a to i opakovaně.
Samozřejmostí je možnost zažít skutečnou virtuální realitu za pomoci virtuálních brýlí.
Pokud se budete pohybovat pomocí počítače, stačí použít šipky klávesnice ↑ ↓ → ←.
Pohybovat se můžete také pomocí myši a místnost či objekty si přibližovat či oddalovat.

Doporučuji po spuštění virtuální prohlídky tlačítkem play zvětšit plochu prohlížení na celou obrazovku - tlačítko vpravo dole  (view fullscreen)

Lokalita a okolí nemovitosti

Osnice je součást města Jesenice v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji. Leží asi 2 km na východ od samotné Jesenice. Stejně jako ostatní vesnice v okolí Prahy se i Osnice pro roce 2000 rozrůstala. Nejprve v roce 2000 vznikla nová vilová čtvrť mezi vlastní Osnicí a Kocandou, po roce 2003 pak kompaktní vilová čtvrť na jihu Osnice a současně i rozptýlená zástavba na severu, přiléhající k jižnímu okraji Průhonickému parku. 
Veřejnou dopravu zajišťují autobusy Pražské integrované dopravy, které Osnici napojují zejména k pražské stanici metra Opatov, z hlavní silnice jede též jedna linka do Říčan.

500 m

zastávka autobusu 327

800 m

prodejna potravin

800 m

mateřská škola

5 min

nájezd  Pražský okruh

15 min

OC Westfield Chodov

Mateřská škola Osnice

Adresa: Školní 49, Osnice, 252 42 Jesenice

Stránky mateřské školy

Sunny Canadian International School

Sunny Canadian International School je jedinečný projekt v České republice, nabízející česko-anglický vzdělávací program, umožňující vzdělávání od předškolního věku až po maturitu – a to vše pod jednou střechou.

Stránky Sunny Canadian International School

Obchodní centrum Chodov

Obchodní centrum s plochou 102 266 m², více než 300 obchodními jednotkami, 18 sály kin a parkovištěm čítajícím 3 433 parkovacích míst, se řadí mezi největší a nejvýznamnější nákupní centra v České republice. 

Stránky obchodního centra Chodov

Líbí se vám dům?

Zajímá vás další postup?

Jsem tu pro vás

Ve své realitní praxi jsem prodal více než 500 bytových jednotek a podílel se na více než 40 rezidenčních developerských projektech. Poskytuji komplexní poradenskou činnost v oblasti
prodeje či pronájmu nemovitostí se zaměřením na Prahu a středočeský kraj.

Filip Ondruš, MBA

FIOREAL s.r.o.

Domluvte si osobní termín prohlídky této nemovitosti. Pokud se vám to nehodí v průběhu týdne, můžeme si domluvit prohlídku během víkendu. Neváhejte mě kontaktovat, ať již telefonicky, nebo emailem.

Telefon: 604 791 259
E-mail: filip.ondrus@fioreal.cz
Web: www.filipondrus.cz

Pošlete mi zprávu

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Výběr z blogu

Zajímají vás články a novinky o realitním trhu či o mně? Níže nelazente výběr dvou, při kliknutí na jejich přečtení (odkaz Přečíst článek) budete přesměrováni do detailu článku a sekce novinek.

Filip Ondruš

Reference

Makléřské nebe?

Po roce jsem dostal od klientky opět důvěru k pronájmu její nemovitosti. Před zahájením prohlídek jsem byl pozván na snídani (výbornou), kde jsme se dohodli na termínech a logistice pro další návštěvu spojenou s 

Filip Ondruš

Parkovací místa

Pane řediteli, pojďte, jede nám metro!

Díky několika nově vybudovaným administrativním budovám na metru Nové Butovice či Jinonice je cesta autem po ulici Radlická směrem do centra dosti odlišná od toho, jaké to bývalo ještě relativně před pár měsíci.

FIOREAL s.r.o.

FIOREAL s.r.o. - Jsme realitní kancelář působící v Praze a Středočeském kraji.
Dlouhodobě pečujeme o klienty, pro něž jsou důležitými hodnotami vysoká úroveň zpracování všech zakázek, spolehlivost a korektní jednání.

FIOREAL s.r.o.
Sokolovská 81/55, Praha 8, 186 00, Karlín
https://www.fioreal.cz/

Reference od klientů

Chtěla bych touto cestou poděkovat, za velice milé a lidské setkání s Filipem Ondrušem. Při hledání nemovitosti, kdy jsme se s rodinou, po dlouhé době hledání, dostali do bezradné situace a já získala pocit, že na trhu s nemovitostmi pro nás nic není, mi Filip Ondruš pomohl laskavým a trpělivým vedením, vlastně takovým “realitním koučinkem”, rozšířit obzor vidění a tak vnímání i dalších jiných možností a variant, pro nalezení právě našeho nového domova. Ještě jednou moc za to děkuji!
Radka Slootenmajitelka firmy
Moje spolupráce s FIOREAL byla a je naprosto báječná. Filip mi pomohl se rychle zorientovat v trhu nemovitostí a dodal i potřebnou odvahu k samotnému jednání. Kontakt s ním je radostí, reaguje rychle, bezprostředně a vždy se svým charizmatickým přístupem a velmi přátelskou povahou. Je radost spolupracovat s někým, pro koho je práce i koníčkem. Díky za každou radu, těším se na další projekt!
Alena FibichováHuman resources
Prodej bytu v rámci projektu ve výstavbě mi zprostředkoval pan Filip Ondruš. Celý proces od složení zálohy až po kolaudaci a předání bytu trval téměř dva roky. Díky korektnímu a profesionálnímu přístupu pana Ondruše jsem však byla o všem vždy dobře a včas informována, ve všem jsem se na něj mohla spolehnout, velice mi pomohl. Pana Ondruše mohu vřele doporučit, spokojený klient je pro něho na prvním místě.
Hana Končalováředitelka banky
Poprvé jsem se s Filipem Ondrušem seznámil na individuální konzultaci, na které jsme probírali problematiku developerských projektů. Už tehdy jsem velmi ocenil jeho profesionalitu a širokou škálu odborných znalostí i praktických zkušeností. Poznal jsem, že je to člověk, se kterým se vždy mohu poradit ohledně realit. Proto jsem mu neváhal svěřit prodej mého bytu v Praze na Vinohradech. Celý prodej proběhl hladce, Filip měl vše perfektně připravené, zjištěné a pokud nastal nějaký problém, velice rychle ho vyřešil. S jeho osobním přístupem k práci jsem byl nadmíru spokojen. Je to člověk spolehlivý a velmi důsledný. Jsem rád, že jsem s ním mohl spolupracovat a v budoucnu se na něj kdykoliv znovu rád obrátím.
Jan ŠaffekJ&J Creative Enterprise s.r.o.
Ráda bych se s vámi podělila o svou plnou spokojenost se spoluprací s panem Ondrušem. Jeho profesionální přístup napomohl hladkému prodeji nemovitosti za cenu, se kterou jsem byla spokojená. Služby FIOREALu mohu jen doporučit.
Veronika Mysíkováreferentka